قیمت کفسابی و سنگسابی

خدمات تضمینی کفسابی و سنگسابی با کمترین هزینه و زمان توسط کارشناسان متخصص سنگسابی لوکس

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده 

 • ارزانترین سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
 • کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط متخصصان خارجی
 • بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی
 • نظافت کامل کف بعد از سنگسابی

نظر مشتریان ما

مدتی بود قصد انجام کار کفسابی و سنگسابی ساختمانمان را داشتیم. با پرس و جو شرکت سما را معرفی کردند وبعد از پایان کار خیلی خوشحالیم که به تیم شما اعتماد کردیم. واقعا خسته نباشید.

جناب آقای صبحانی
آموزشگاه پردیسان

کیفت کارتون عالی بود. بعد از مدتی که از کار شما می‌گذرد هنوز به همان شکل زیبا و تمیز است. هم قیمت مناسب بود هم کارتون خیلی خوب بود. موفق باشید.

سرکار خانم محمدی
خانه دار – پونک

بار ها ممکن است با ریختن مواد خوردنی بر روی سطح زمین باعث لک شدن آن شده باشید که با هیچ روشی نتوانستید آن را از بین ببرید. اما در این مقاله می خواهیم درباره ی همین موضوع و عوامل تأثیر گذار در قیمت کفسابی و سنگسابی کف و سطح مورد نظر شما صحبت کنیم. پس شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم.

عوامل مؤثر در هزینه و قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی سنگسابی سطح به صورت متر مربع محاسبه می شود. پس یکی از عواملی که در قیمت کفسابی سنگسابی کف مؤثر است، متراژ مورد نظر است. نکته دیگر روش انجام کار است. آیا می خواهید خدمات ساب زنی سطح به صورت حرفه ای صورت گیرد؟ یا از روش های خاصی مثل روش ایتالیایی و …. استفاده کنید؟

پس روش کار نیز در قیمت کفسابی سنگسابی سطح زمین نقش مهمی دارد. پارامتر دیگر نوع سنگ است. سنگ و کفی که قرار است کفسابی یا سنگسابی شود چه جنسی دارد؟ یا میزان سختی و نرمی آن چگونه است؟ میزان پستی و بلندی و ناهمواری سنگ و کف به چه شکل است؟ این ها مواردی هستند که در قیمت کفسابی سنگسابی محیط نقش مستقیمی ایفاء می کنند.

برای مشاوره رایگان کفسابی در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

قیمت کفسابی و سنگسابی

چه موقع باید ساب زنی سنگ انجام شود؟

همان طور که از نام آن بر می آید کفسابی به عملیات سابیدن کف زمین گفته می شود. البته در مواقع خاصی باید عملیات کفسابی صورت گیرد، برای مثال وقتی که سطح یک سنگ و موزاییک تراز نباشد ،برای هم ترازی سطوح، قسمت بلندی سطح سابیده می شود. یا در مواردی ممکن است کف کارخانه ها یا مراکز صنعتی کثیف و سیاه شود که با روش های عادی نتوان آن را از بین برد در این حالت نیز از کفسابی استفاده می کنیم.

گاهی نیز ممکن است در هنگام تأسیس یک ساختمان مواد و مصالح در لابه لای سنگ ها و موزاییک باقی بمانند ، که باعث ناهمواری سطوح می شود. در این حالت نیز از کفسابی استفاده می کنیم. سنگسابی در واقع عملیاتی مشابه کفسابی است با این تفاوت که بر روی سنگ انجام می شود و باعث زیبا تر شدن و براق شدن بیش تر سنگ می شود. سنگسابی نیز وقتی استفاده می شود که سطوح ، یکدستی خود را از دست داده یا کثیف شده اند.

انواع خدمات کفسابی سنگسابی

انواع خدماتی که توسط کفساب ها انجام می شود، شامل موارد زیر است:

کفسابی و سنگسابی گرانیت، کفسابی موزاییک، بتن، کفسابی و سنگسابی سرامیک، کفسابی پارکینگ، هتل و مراکز اقامتی،سوله ها و کارگاه های صنعتی، ادارات، کارخانه ها، مجتمع های مسکونی و تجاری، مدارس، مساجد و حسینه ها، مراکز خرید و پاساژ ها، مراکز اداری و…. از جمله خدمات کفسابی و سنگسابی هستند، که با روش های مختلف از جمله روش معمولی، ایتالیایی، حرفه ای و نانو ساب قابل انجام می باشند.

قیمت خدمات کفسابی در تهران

قیمت کفسابی کف بر اساس نوع سنگسابی

همان طور که گفتیم قیمت کفسابی یا سنگسابی به روش های اجرای آن نیز بستگی دارد. روش های اجرا به 4 دسته روش کفسابی یا سنگسابی معمولی، روش کفسابی ایتالیایی، روش کفسابی حرفه ای و روش کفسابی یا سنگسابی نانو ساب تقسیم می شوند. که شما بنا به نیازتان می توانید از هر کدام از این روش ها برای کفسابی محیط کار یا منزلتان استفاده نمایید. روش کفسابی معمولی از همه روش ها ارزان تر و بهتر است در مکان هایی که قبلاً کفسابی یا سنگسابی روی آن ها انجام شده است و نیاز چندانی به کفسابی ندارند، صورت گیرد. اما در ساختمان های تازه تأسیس بنا به نیاز و نوع سنگ می توان از روش های دیگر استفاده کرد که قیمت کفسابی یا سنگسابی در این حالت، کمی بیش تر خواهد شد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

هزینه و قیمت کفسابی سنگسابی معمولی

کفسابی و سنگسابی معمولی که معمولاً در ساختمان های بزرگ و با متراژ بالا صورت می گیرد، یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین روش های کفسابی است، که کیفیت مطلوبی نیز دارد. همان طور که گفتیم در ساختمان ها و پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا قیمت کفسابی در این حجم بالای کار ممکن است زیاد شود. اما اگر از روش ساده و معمولی استفاده کنیم با توجه به متراژ بالای کار می توانیم که یک کار به صرفه و با قیمت کفسابی سنگسابی سطح پایین تری را انجام دهیم. در این موارد نگران کیفیت نباشید چرا که کیفیت روش معمولی مناسب می باشد. اما اگر محیط سطوح ، بسیار کثیفی یا ناهمواری دارد بهتر است از روش های دیگر ولی با قیمت کفسابی بیش تر استفاده کنیم که کارایی بیش تری برای ما داشته باشد.

هزینه سنگسابی ایتالیایی

قیمت کفسابی ایتالیایی

ایتالیا یکی از تولید کنندگان حرفه ای سنگ و به ویژه سنگ مرمر می باشد. اما از این ها گذشته این کشور از مصالح، مواد و ابزار آلات پیشرفته ای نیز برای کفسابی و سنگسابی محیط ها استفاده می کند، که یکی از بهترین روش های کفسابی نیز محسوب می شود. در روش کفسابی ایتالیایی از 3 لقمه در دستگاه کفسابی و سنگسابی استفاده می شود که کار کفسابی یا سنگسابی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. کفسابی ایتالیایی علاوه بر این که مشکلات موجود بر سطح سنگ و کف را از بین می برد، باعث درخشندگی و جلای سنگ نیز می شود، به طوری که می تواند مانند یک آینه بدرخشد و حتی تصویر خودتان را در آن ببینید. به همین دلیل است که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

قیمت کفسابی سنگسابی در روش ایتالیایی به دلیل استفاده از این روش کمی بالا است. قیمت کفسابی ایتالیایی به متراژ کار و نوع سنگ نیز بستگی دارد. اما از دیگر ویژگی های کفسابی ایتالیایی می توان به کارایی آن در افزایش طول عمر و کیفیت سنگ و کف اشاره کرد. دلیل این هم استفاده از رزین کاری روی سنگ است که درز های سنگ را از بین می برد و باعث طول عمر سنگ می شود.

اجرت سنگسابی حرفه ای

کفسابی و سنگسابی حرفه ای ،کار مخصوص هر شرکت کفسابی است. یعنی هر شرکت طبق تجربه خود در سال های فعالیتش به یک روش اختصاصی برای خود دست یافته و می داند از چه روش ها و چه ابزار هایی برای هر سطح و محل استفاده کند، تا کارایی بهتری داشته باشد. شما می توانید این روش حرفه ای هر شرکت را نیز در عملیات کفسابی و سنگسابی خود استفاده کنید. چرا که این روش حاصل سال ها تجربه و آزمون وخطاست و به ندرت اشتباهی در آن یافت می شود.

البته قیمت کفسابی سنگسابی حرفه تقریباً شبیه به روش ایتالیایی است. این را فراموش نکنیم که روش ایتالیایی یکی از بهترین و مرغوب ترین روش های کفسابی و سنگسابی جهان می باشد. اما روش کفسابی حرفه ای نیز بازار خاص خود را دارد. و به راحتی می توانید به این روش اطمینان کنید. در واقع این روش یک روش ترکیبی از تمام روش های دیگر مخصوصاً روش ایتالیایی است که باعث بهبود کار می شود.

خدمات کفسابی و سنگسابی

هزینه نانو ساب

قیمت کفسابی سنگسابی نانو ساب کمی بیش تر است. البته این را در نظر داشته باشید این روش ها به همین ترتیبی که گفته شد، تکمیل کننده یک دیگر است. به طوری که می توان گفت در روش کفسابی و سنگسابی نانو ساب از تمام روش های پیشین استفاده شده و علاوه بر آن در انتهای کار نیز از مواد نانو استفاده می شود. به این ترتیب که پس از انجام مراحل اولیه کفسابی، کفساب از مواد نانو بر روی سطوح استفاده می کند.

این روش باعث افزایش طول عمر و ماندگاری سنگ می شود. البته این روش به تازگی به صنعت کفسابی و سنگسابی وارد شده و قیمت کفسابی سنگسابی به روش نانو ساب بیش تر است. چرا که مواد اولیه آن نیز گران تر می باشد.

دلیل استفاده از نانو ساب این است که اصولاً در سنگ ها نمک هایی وجود دارند که آب دوست هستند و بسیار با آب واکنش داده و سرانجام پس از مدتی باعث پوکی و از بین رفتن سنگ می شوند. وقتی از مواد نانو که آب گریز هستند، در این سنگ ها استفاده می شود، جلوی فعالیت نمک ها با آب را می گیرند و از پوک شدن سنگ جلوگیری می کنند.

تاثیر کفسابی قبل و بعد

قیمت کفسابی سنگ گرانیت

سنگ گرانیت یکی از سخت ترین سنگ های به کار رفته در صنعت ساختمان می باشد. علاوه بر مزایایی که دارد معایبی نیز دارد. برای مثال این سنگ به راحتی ساییده نمی شود. به همین دلیل سنگسابی در سنگ گرانیت کار بسیار مشکلی است و باید در طی چند مرحله انجام گیرد. قیمت کفسابی سنگسابی گرانیت بنا به همین دلایل بسیار گران بوده و از متری تقریباً 13 هزار تومان شروع می شود. شما برای تمیز و براق کردن سنگ گرانیت نیاز به 25 مرحله ساب زنی دارید. و این کار بسیار مشکلی است و به مواد بیش تری نیاز دارد و این خود می تواند یکی دیگر از علل گران بودن قیمت کفسابی سنگسابی سنگ گرانیت باشد.

دلیل دیگر گران بودن قیمت کفسابی سنگسابی به دلیل سخت بودن این سنگ است که به راحتی سابیده نمی شود و باید از لقمه های الماسه که بسیار گران نیز هستند در عملیات سنگسابی این سنگ استفاده شود.

قیمت و هزینه سنگسابی موزاییک

سنگ موزاییک در اثر بی احتیاطی و ریختن مواد اسیدی ضعیف همچون سرکه و آبلیمو و دیگر موارد بر روی آن دچار مشکل و تخریب می شود. که در این موارد نیز کفسابی و سنگسابی می تواند به کمک آید و موزاییک را مانند روز اولش صاف و براق کند. قیمت کفسابی سنگسابی موزاییک به جنس سنگ زیاد بستگی ندارد. چرا که کفسابی یا سنگسابی این سنگ آسان تر از گرانیت بوده و در ابعاد بالا به صورت متری محاسبه می شود. اما در ابعاد پایین باید تمام هزینه ها به صورت کامل محاسبه شوند، از جمله هزینه کارگر و مواد و…. که باید دقیق محاسبه شوند. پس با این اوصاف می توانیم بگوییم قیمت کفسابی سنگسابی در متراژ پایین بسیار گران تر محاسبه می شود.

قیمت ساب زنی پارکینگ

 قیمت کفسابی سرامیک

جنس و سختی سرامیک تقریباً شبیه به موزاییک است و کفسابی یا سنگسابی آن به نسبت کار آسان تری می باشد. این سنگ نیز در اثر ریختن مواد اسیدی همچون سرکه و آبلیمو و امثال آن دچار لک می شود که با کفسابی به راحتی این مشکلات قابل حل خواهند بود. اما باید به نکته توجه داشت که سرامیک ها معمولاً دارای طرح و نقش هستند و در سنگسابی چون عملیات لایه برداری انجام می شود، ممکن است، به سرامیک آسیب وارد کرده و طرح آن را از بین ببرد یا کم رنگ تر کند. قیمت کفسابی سنگسابی سرامیک نیز مانند قیمت کفسابی سنگسابی موزاییک محاسبه می شود. اگر از کفپوش پارک لمینت استفاده میکنید از خدمات کفسابی پارکت بهره مند شوید.

اجرت سنگسابی بتن

بتن یکی از مواد سخت است که البته زیبایی چندانی نیز ندارد. در مواقعی که بر روی بتن پستی و بلندی و لک ایجاد می شود، می توان با کفسابی یا سنگسابی آن را بر طرف کرد. مراحل کفسابی و سنگسابی در بتن شامل 3 مرحله می شود. در مرحله اول کفسابی با لقمه الماس زبر و سخت تر انجام می شود، تا لایه به صورت کامل برداشته شود. مراحل بعدی که ریزه کاری بیش تری می خواهد باید از مواد نرم تری استفاده شود. به این ترتیب که در مرحله دوم از لقمه الماس نرم استفاده می شود. و در مرحله آخر برای ریزه کاری های بیش تر از لقمه الماس نرم تر استفاده می شود. قیمت کفسابی سنگسابی بتن نرم نیز از کفسابی بتن سخت تر، ارزان تر محاسبه می شود.

 • با توجه به موارد ذکر شده در بالا پیش از انجام کفسابی حتماً از نوع سنگی که می خواهید کفسابی یا سنگسابی کنید، آگاهی داشته باشید.
 • حتماً روش های انجام این کار و قیمت های آن را به خوبی بشناسید.
 • این نکته را فراموش نکنید کفسابی و سنگسابی در متراژ بالاتر ارزان تر برای شما محاسبه می شود.
2 نظرات
 1. رسول عظیم زاده می گوید

  کیفت کارتون عالی بود. بعد از مدتی که از کار شما می‌گذرد هنوز به همان شکل زیبا و تمیز است. هم قیمت مناسب بود هم کارتون خیلی خوب بود. موفق باشید.

  1. کفسابی لوکس می گوید

   سلام ممنون بابت کلام دلگرم کنندتون. لطفا، حتما کفسابی لوکس رو به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید. تلاش ما ارائه خدمات کفسابی با پایینترین هزینه ممکن است و برای مشتریان ارسالی از سمت شما تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم. ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.