خدمات کفسابی پارکت

خدمات تضمینی کفسابی پارکت با حداقل هزینه و زمان توسط کارشناسان متخصص سنگسابی لوکس

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده 

 • کفسابی پارکت بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
 • کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط متخصصان خارجی
 • بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی
 • نظافت کامل پارکت بعد از کفسابی

نظر مشتریان ما

خواستم مجدد تشکر ویژه‌ای کنم از گروه لوکس بخاطر نماشویی و کفسابی ساختمانمان که پروژه ای ۳۰۰۰متری بود. بخاطر استفاده از نانو و دستگاه‌های پیشرفته‌تان ممنونم.و از کارتون بسیار رضایت دارم.

جناب آقای پریوش
نماشگاه مدرن

بر اثر زنگ‌زدن مجدد دیوارها، پارکت منزل ما از لکه‌های رنگ بد شکل شده بود. با سپردن کار به کفسابی لوکس پارکت منزل‌مان حتی از روز اول هم بهتر شده است. ممنونم

سرکار خانم درویشی
خانه دار – تجریش

برای ترمیم و بازسازی پارکت ها، می توان به وسیله کفسابی پارکت دوباره پارکت ها را نوسازی کرد. کفسابی پارکت از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

کف پوش پارکت

کف هر ساختمانی را می توان به کمک گزینه های مختلفی پوشش داد. مطابق با سلیقه فردی، هزینه و محیط کاری، نوع پوشش کف انتخاب می شود. محیط کاری تاثیر زیادی روی نوع کف پوش خواهد داشت. مثلا در محیط یک رستوران کف پوشی که حساس به رطوبت باشد، گزینه ی خوبی برای پوشش کف رستوران نخواهد بود. یا کسی که می خواهد کف منزل خود را ترمیم کند، نباید مقاومت بتن، زیبایی مرمر و قیمت موزائیک را برای کف پوش خود انتظار داشته باشد. بنابراین برای انتخاب کف پوش مناسب تعدادی محدودیت وجود دارد.

خدمات کفسابی پارکت
خدمات کفسابی پارکت

کف پوش پارکت

امروزه یکی از بهترین کف پوش هایی که می توان برای مکان های مختلف انتخاب کرد، پارکت است. پارکت دارای محبوبیت بسیار می باشد. در واقع پارکت ها یک سری تکه چوب هستند که مانند پازل در کنار هم چیده شده و باعث به وجود آوردن یک طرح کلی می شوند. کف پوش های پارکت را می توان به شیوه های مختلف و به صورت هندسی در ابعاد مختلف در کنار هم چید. رایج ترین نوع چینش پارکت در ایران ساختارهای معربی است که به صورت عمود بر یکدیگر قرار گرفته اند. ماده ی اولیه پارکت از چوب طبیعی ساخته شده است. چوب به کار رفته در پارکت پس از نصب شدن نیز خواص خود را حفظ می کند. پارکت ها به صورت موازی روی کف محیط قرار گرفته و تمامی آن را می پوشانند. استفاده از پارکت برای کف ساختمان محیطی گرم و مطلوب را به وجود می آورد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

مهمترین ویژگی های پارکت

 • پارکت دارای زیبایی بسیار زیاد می باشد.
 • کف پوشی که از پارکت تهیه شده باشد، عایق در برابر سرما، گرما و آلودگی صوتی خواهد بود.
 • کف پوش پارکت از قیمت بسیار مناسبی برخوردار خواهد بود.
 • پارکت دارای خاصیت ارتجاعی بیشتری نسبت به دیگر کف پوش ها خواهد بود.
 • وزن پارکت بسیار سبک می باشد.

محیطی که از کف پوش پارکت برای آن استفاده شده باشد دارای زیبایی بسیار زیاد خواهد بود به طوری که پارکت می تواند فضای جانبی خود را نیز زیبا و روح بخش کند. بنابراین مهمترین ویژگی که پارکت دارد از محیط تاثیر پذیرفته و از روح خود به محیط خواهد بخشید. در واقع زیبایی محیط وابسته به پارکت آن خواهد بود.

می توان به صورت حرفه ای از نیروهای کفسابی پارکت نیز کمک گرفت. برای استعلام قیمت و ثبت درخواست کفسابی در تهران با ما تماس بگیرید.

انواع پارکت

پارکت ها شامل لایه ای است که دارای رنگ بسیار زیبا می باشد که روی زمین فرش خواهد شد. پارکت ها عموما در دو نوع هستند. یک نمونه از پارکت ها از چوب درختان گردو، راش و … ساخته شده و نمونه ی دیگر مصنوعی بوده و معمولا از پلاستیک ساخته می شود. این دو نوع از پارکت ها به کمک چسب مخصوص و محکمی روی انواع سنگ هایی مثل موزائیک چسبانده می شوند.

خدمات کفسابی پارکت در تهران
خدمات کفسابی پارکت در تهران

خدمات کفسابی پارکت

با همه ی این تفاسیری که راجع به کف پوش پارکت گفته شد، بدون شک پارکت نسبت به دیگر کف پوش ها بدون رقیب خواهد بود. تنها مشکلی که کف پوش پارکت خواهد داشت، باد کردن آن در برابر رطوبت خواهد بود. همچنین در گاهی مواقع پارکت به علت نفوذ آب دچار باد شدن می شود. همچنین در برخی موارد نیز کف پوش پارکت به علت خط هایی که روی لایه های رویی آن می افتد، زیبایی خود را از دست می دهد. در صورت به وجود آمدن این مشکلات برای پارکت، بهترین کاری که می توان انجام داد، عمل کفسابی پارکت است. اما اینکه کفسابی پارکت چیست و برای انجام عمل کفسابی پارکت از چه چیزی استفاده می شود جای بحث دارد. به طور کلی می توان گفت کفسابی پارکت سابیدن سطوح پارکت به وسیله ی دستگاه های پیشرفته کفسابی خواهد بود.

اعمال کفسابی روی پارکت

با انجام کفسابی پارکت ، سطحی که دچار مشکل شده بود، دوباره ساختار یکنواخت خود را به دست خواهد آورد. مهمترین فوایدی که برای کفسابی پارکت می توان بیان کرد، از بین رفتن خطوط ایجاد شده روی پارکت، پر شدن و ترمیم فاصله ی ایجاد شده در میان قطعات چوبی، یکسان سازی ارتفاع قطعات چوبی و هموار شدن سطح های ناهموار خواهد بود.

یکی دیگر از موارد استفاده از کفسابی پارکت این است که هنگامی که پارکت برای اولین بار نصب می شود قبل از بهره برداری، انجام عمل کفسابی پارکت یک امر ضروری خواهد بود. در انجام عمل کفسابی پارکت لاک ها، رنگ و روغن های پوششی ،به منظور جلای بهتر پارکت مورد استفاده قرار می گیرند. نکته بسیار مهمی که پس از انجام عمل کفسابی پارکت متوجه آن خواهیم شد، دادن عمر دوباره به پارکت است. به طوری که پس از عمل کفسابی پارکت، طراوت روز اول به پارکت باز گردانده می شود.

کفسابی پارکت در دو مرحله انجام می شود. مرحله ی نخست پس از نصب کفپوش است و مرحله بعدی کفسابی پارکت هنگام نیاز و برای شفافیت بیشتر پارکت ها نیاز است که روی پارکت ها لاک زده شود. برای کفسابی انواع پارکت ها باید موارد مختلفی را رعایت کرد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

تمیز کردن پارکت

پارکت یک پوشش بسیار زیبا و مقاوم است که از نظر اقتصادی قیمت آن مقرون به صرفه می باشد. بنابراین در بسیاری از خانه ها از پارکت به عنوان پوشش کف خانه استفاده می شود. تمیز کردن پارکت ها امری مهم است که اگر به صورت مرتب انجام نشود پارکت شفافیت خود را از دست خواهد داد. در مرحله اول برای تمیز کردن درزهای پارکت از جارو برقی استفاده می شود. سپس باید با تی به تمیز کردن پارکت پرداخت. اگر پارکت در برابر رطوبت عایق باشد از تی مرطوب نیز می توان برای این کار کمک گرفت. اما تمیز کردن پارکت را می توان به صورت تخصصی تری نیز انجام داد. اگر با این کارها جرم های پارکت برطرف نشود و نتوان کار تمیز کردن را در منزل انجام داد، باید از نیروهای متخصص در زمینه کفسابی پارکت کمک گرفت.

عمل کفسابی پارکت چگونه صورت می گیرد؟

عمل کفسابی پارکت با دقت و تمرکز خاصی انجام می شود. ابتدا سطحی که قرار است روی آن پارکت شود باید صد در صد صاف و هموار باشد و پستی و بلندی در آن دیده نشود. همچنین سطح مورد نظر باید کاملا تمیز باشد که چسب مخصوص به خوبی بتواند روی آن عمل کند. اگر این نکات به خوبی رعایت شوند، پارکت مورد نظر بهتر و طول عمر بیشتری خواهد داشت. قبل از پارکت کردن ساختمان باید ساب زنی سنگ و بتونه کاری به خوبی انجام شود. اگر این عملیات صورت نگیرد، پارکت کردن غیر ممکن خواهد شد.

کفسابی پارکت ساختمان
کفسابی پارکت ساختمان

مراحل کفسابی پارکت

یکی از نکات بسیار مهم در امر پارکت کردن ساختمان این است که عملیات پارکت سازی را می توان بلافاصله پس از سنگ فرش کردن ساختمان انجام داد یا می توان روی سنگ فرش های قدیمی تر پارکت سازی را انجام داد. در مورد عملیات کفسابی یا سنگ سابی قبل از پارکت باید گفت که این عمل روی انواع سنگ و با توجه به پستی و بلندی و تعداد ساب ها و لقمه سنگ ها به صورت مختلف انجام می شود. بنابراین روال کفسابی با توجه به سنگ های مختلف متغیر خواهد بود.

بنابراین اگر به منظور پارکت کردن ساختمان عملیات کفسابی روی آن انجام نشود، پارکت به خوبی نتیجه نخواهد داد. بنابراین پارکت در زمان کوتاهی خراب شده و تراز نبودن سطح پارکت باعث به وجود آمدن ظاهری بد برای ساختمان خواهد شد.

گروه های کف سابی کفپوش پارکت

به منظور ترمیم پارکت ها و یکنواخت سازی و شفاف سازی آن ها می توان از تیم های تخصصی کفسابی پارکت کمک گرفت. در این گروه ها نیروی کار حرفه ای و دستگاه ها و تجهیزات ویژه وجود دارد که عمل کفسابی پارکت را به خوبی انجام خواهند داد. دستگاه هایی برای این کار وجود دارد که از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته و نظافت پارکت ها را به صورت مکانیزه انجام می دهند. وجود لک و ناصافی در پارکت ها جذابیت آن ها را کم می کند اما با کفسابی پارکت به صورت حرفه ای می توان کیفیت پارکت ها را مانند روز اولشان به آن ها بازگرداند. به کمک گروه های کفسابی پارکت این عمل را می توان برای پارکت هایی با هر میزان مساحت انجام داد.

دستگاه های کف سابی و ساب زنی پارکت

با توجه به اینکه در دنیای امروزی تمیزی و نظافت دارای اهمیت بسیار می باشد، به کار بردن دستگاه های جدید برای امر نظافت کمک زیادی به بشر کرده اند. بنابراین با کمک دستگاه های کفسابی پارکت برای افراد آسودگی را به دنبال داشته و در مصرف انرژی فردی ومحیطی صرفه جویی بسیار خواهند داشت. در دستگاه های کفسابی پارکت میزان قدرت و اندازه مساحت مکان محیط مورد نظر ملاک اصلی برای خوب بودن دستگاه نیست بلکه آنچه که باید یک دستگاه کفسابی پارکت داشته باشد، استفاده راحت اپراتور در زمان کار می باشد. تا اپراتور زمانی که می خواهد عمل کفسابی پارکت را انجام دهد نیازی به اعمال زیاد نیرو نداشته باشد. یکی از انواع دستگاه های کفسابی پارکت اکسترما نام دارد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

مزایای کفسابی پارکت

اولین مزیتی که برای کفسابی پارکت می توان بیان کرد، شفافیت و وضوح بیشتر پارکت پس از انجام عمل کفسابی خواهد بود. در واقع هرگز نمی توان به کمک نیروی انسانی و مکانیکی و با مواد شوینده موجود در منزل شفافیت چشمگیری برای پارکت ایجاد کرد و برای ایجاد جلا و شفافیت زیاد پارکت، عمل کفسابی ضروری خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم که در عمل کفسابی پارکت که وجود دارد، ماندگاری بیشتر آن خواهد بود به طوری که پس از انجام عمل کفسابی پارکت با ماشین آلات مخصوص علاوه بر تمیزی و شفافیت، پارکت در مدت زمان بیشتری تمیز خواهد ماند. بنابراین عمل کفسابی را در دوره های طولانی می توان انجام داد و پارکت از طول عمر بیشتری بهره خواهد برد.

از دیگر فوایدی که می توان برای عمل کفسابی پارکت عنوان کرد ،هزینه ی کمتر این کار خواهد بود. از آن جایی که با کفسابی پارکت ماندگاری آن بیشتر شده و از تمیزی بیشتری برخوردار می شود، در هزینه ها نیز صرفه جویی به عمل می آورد. مزیت دیگر عمل کفسابی پارکت جذابیت بیشتر و زیبایی خیره کننده آن می باشد. بنابراین با انجام کفسابی ساختمان زیبایی کف بیشتر شده و بیشتر به چشم خواهد آمد.

قیمت کفسابی پارکت

با نزدیک شدن به ماه های آخر سال اکثر افراد به منظور خانه تکانی و غبار روبی منزل خود به فکر تغییرات و زیبا سازی در فضای منزل خود هستند. کسانی که نمی خواهند فرش های منزل خود را عوض کنند، یکی از اقداماتی که این افراد با نزدیک شدن به عید نوروز انجام می دهند، ترمیم و زیباسازی کف پوش های منزل می باشد. اگر کف پوش های پارکت ساختمان نیازی به زیر سازی نداشته باشند، بهترین گزینه ای که می توان برای آن انجام داد، کفسابی پارکت می باشد.

برای استعلام قیمت کفسابی همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کفسابی پارکت ساختمان با توجه به متغییر های مختلفی که در این عمل وجود دارد، با قیمتی مخصوص به خود انجام می شود. از فاکتور های مختلفی که روی تعیین قیمت کفسابی پارکت تاثیر می گذارد، مواردی مثل مساحت مورد نظر، طبقه واحدی که قرار است عمل کفسابی روی آن انجام شود، فاکتوری مثل داشتن آسانسور، مسافت محل مورد نظر از دفاتر کفسابی، سابقه ساب روی پارکت و جنس آن، لقمه های مصرفی کار و تعداد و میزان کار پیش رو، فصل انجام کار و … از مهمترین عوامل در تعیین قیمت نهایی برای کفسابی پارکت هستند. اما نظر کار فرما برای تسویه نهایی از عوامل اصلی روی قیمت به حساب می آید.

به این صفحه امتیاز دهید 🙂
[تعداد رای ها: 1 میانگین: ]
1 نظر
 1. صادقی می گوید

  سلام
  سوالی داشتم، اینکه آیا بر روی پارکت‌های چوبی، عملیات کفسابی نانو هم میشه انجام داد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.