دستگاه کفسابی

دستگاه کفسابی و سنگسابی کاشی و سرامیک

بهترین دستگاه کفسابی ،از لحاظ قیمت و کیفیت

با اینکه تمیز کردن کف کاشی به صورت دستی به خصوص اگر شدت کثیفی ان زیاد باشد کار بسیار خسته کننده و سختی است اما امروزه با پیشرفت وسایل و ابزار و با آمدن دستگاه کفاسبی های به روز این کار می تواند راحت تر از قبل باشد. اما شاید پیدا کردن بهترین وسیله برای شما یک چالش باشد.

خبر خوب این است که شما دستگاه ها و وسایل لازم متناسب با نیازتون را به راحتی می توانید انتخاب کنید و ما در اینجا شما را راهنمایی می کنیم که چطور از این وسایل برای کفسابی و تمیز کردن کف کاشی های خانه تان استفاده کنید.

بهترین دستگاه کفسابی کاشی برای خانه شما چیست؟

این نمای کلی از دستگاه کفسابی است که میتواند به شما برای در تمیز کردن کف کاشی کمک شایانی کند. در زیر شما می توانید اطلاعات لازم در هر دسته از محصولات را مطالعه کنین.

کفسابی لوکس آماده ارائه انواع خدمات کفسابی و سنگسابی به شما عزیزان هست با ما در تماس باشید

جاروی برقی برای تمیز کردن کف کاشی ها

جارو کردن آشغال های سطحی قبل از تمیز کردن کاشی به این معنی نیست که شما میتوانید گردو غبار موجود در رو و لای کاشی را پاک کنید چون آن ها با گذر زمان خشک تر شدند و به کف کاشی شما چسبیده اند.

تا به حال برایتان پیش آمده که ناخواسته هنگام تمیزکاری گردو غبار اطراف را پخش کردید و سعی در تمیز کردن دوباره آن شمار را خسته کرده است.شما دو گزینه برای کف کاشی هایتان دارید:

یک کفساب چند کاره: بهترین دستگاه برای تمیز کردن فرش و کف کاشی شما، که یک تمیز کننده دو منظوره بوده و برای هر دو طرحی شده است.

مشکلی که این ابزار دارد این است که باید به خاطر داشته باشید که قبل از آن که سطوح سخت را پاک کند ممکن هست به کفپوش شما آسیب بزند ، در ثانی آن طور که باید نمیتواند سطوح را پاک کند.

اگر قلمو این وسیله نتواند بچرخد نمیتواند سطوح سخت مثل کاشی را پاک کند و این گزینه برای این مورد پیشنهاد نمی شود. اگر دستگاه کفسابی چند منظوره را انتخاب میکنید باید یکی از سری هایی که پرز های نرمی دارند انتخاب کنید تا به کف زمین خراش وارد نکند

لابه لای کاشی ها و جاهای غیر قابل دسترس: همه تولید کنندگان دستگاه های خود را برای سطوح سخت تولید می کنند. آن ها برای استفاده آسان سبک وزن هستند و شامل یک برس نیستند و همین ممکن هست به کفپوش شما آسیب برساند.

عیب آشکار این است که آن‌ها روی فرش موثر نیستند .

دستگاه کفسابی بخار برای کفپوش

اگر شما روشی دارید که کثیفی ها و بقایای زباله ها را که بین کاشی ها هستند را می تواند پاک کند، خوشحال کنندس و این بهترین گزینه برای شماست.

بیشتر این دستگاه ها دارای مخزن آب ، عنصر گرمایشی ، یک پد قابل تعویض برای انجام عملیات تمیز کردن و گزینه ای برای تنظیم بخار بر اساس نیازهای تمیزکاری هستند. در اکثر این دستگاه ها برای مراقبت از کف کاشی شما یک تنظیم کننده بخار قرار داده اند که 15 الی 20 دقیقه طول می کشد.

مزایای استفاده از این نوع دستگاه کفسابی بخار این است که شما دیگر دغدغه سطل آب و شستشوی آن را ندارید. اکثر دستگاه های بخار با آب کار میکنند و کاربران از این موضوع راضی بوده و تمیز کاری عالی دارد اما اگر مقداری مواد شوینده هم به آن اضافه کنین مشکلی ندارد و  مطمئن شوید به کف شما آسیب نمیرساند.

تولید کنندکان توصیه می کنند که از آب مقطر برای دستگاه استفاده نمایید تا رسوبات معدنی در طول زمان داخل دستگاه تجمع نکرده و عمر دستگاه را کم نکنند همچنین قبل از تمیز کردن کاشی با دستگاه کفسابی باید روی سطوح را با استفاده از جاروی معمولی پاک کنید تا اگر سنگ ریزه ای در آنجا هستند پاک شود زیرا ممکنن هست باعث ایجاد خراش روی کفپوش شود و.روکش آن را کدر کند که رعایت همین مورد کوچک می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.

پاک کننده و جارو در یک دستگاه

در حالی که تفاوت های کمی در عملکرد میان دسنگاه ها وجود دارد اما اکثرا این گزینه ها را پیشنهاد می دهند:

 • فقط جارو کردن
 • شستن کف کاشی اتاق با دستمال حوله ای تمیز
 • جارو همراه با آب برای سطوح خشک

پیشنهاد میکنم مقاله کفسابی چیست را مطالعه فرمایید

دستگاه های بهتر دارای سوپاپ های کوچک هستند که آب را بین کاشی ها حرکت می دهند مزیت آشکار این دستگاه این هست که شما هردو عمل را داخل این دستگاه دارید مخازن جداگانه آب تمیز و کثیف به این معنی هست که شما همیشه آب تمیز را روی کف استفاده میکنید. از این دستگاه برای تمیز کردن فرش نیز میتوان استفاده کرد اما همانند تمیز کننده فرش عمل نمی کنند و برای فرش طراحی نشده اند.

معایب این نوع دستگاه ها این است که آن ها نسبت به دستگاه های تک مظوره سنگین تر هستند. بعضی از کاربران از نشت مخزن آب یا به دیلیل ارزان بودن و کیفیت پایین چرخ ها که باعث ایجاد خراش روی کفپوش می شوند شکایت می کنند. آب اگر بین کاشی ها بماند می تواند دشمن آن ها شود پس حتما با حوله آب باقیمانده را کامل خشک کنید.

همانطور برای سطوحی که خیلی کثیف نیستند از بخار خالی استفاده کنین و نیاز به مواد شوینده نیست و حتما دقت داشته باشین که برای عملکرد بهتر و طولانی مدت دستگاه از آب مقطر به جای آب شیرین و آب سخت استفاده کنید

بررسی انواع دستگاه کفسابی کاشی و سنگ

حالا که توانستیم به اکثر سوال های شما پاسخ دهیم اکنون یک نگاهی به دستگاه های کفاسبی و سنگسابی بیاندازیم که در این دسته بندی هستند.

بررسی جارو برقی حرفه ‌ای شارک Navigator

بررسی جارو برقی حرفه ‌ای شارک Navigator
بررسی جارو برقی حرفه ‌ای شارک Navigator

این دستگاه برای فرش و سطوح سخت طراحی شده است.

در حالی که دارای یک مخزن بزرگ با ظرفیت بزرگ می باشد اما سبک وزن بوده و توانسته امتیاز بالایی بگیرید،

که در زیر به چند تا از ویژیگی های برجسته آن اشاره می کنیم:

 • قابل حمل بوده و به آسانی خالی می شود.

استفاده از تکنولوژی مکش مداوم برای تمیز کردن کامل

 • طراحی مخصوص برای محافظت از گرد و غبار در اطراف محفظه جهت جلوگیری از فرار گردوغبار
 • فرمان چرخش برای چرخش در فضای کم و قابلیت مانور در اطراف اسباب و وسایل و وسایل نقلیه بدون مانع در کف زمین
 • برس چرخشی با تغیر ضامن برای فعال کردن و غیر فعال کردن
 • در موجود بودن گزینه های قلم استاندارد و ویژه
 • پدهای ضمیمه میکرو فایبر دو طرفه برای تمیز کردن سطوح سخت
 • HEPA فیلتراسیون ذرات کوچک 99.9 درصد از آلرژن ها برای هوای پاک
 • با کابل برق 30 فوتی در دسترس
 • این دستگاه کفسابی وزن 14 کیلوگرم را دارد.یک گارانتی محدود یک ساله در برابر عیب تولید کننده دارد و برای استفاده معمول در ساختمان های مسکونی ساخته شده است.
 • نگرانی که برای برخی افراد مخصوصا افرادی که آلرژی دارد این است که این دستگاه دارای مخزن قوطی شکل است و برای تخلیه آن در فضای باز باید مراقب بود که گرد و غبار به شما آسیب نرساند همچنین دوباره در محل زندگی شما پراکنده نشود.

برای مطالعه خدمات کفسابی ساختمان کلیک کنید

بررسی جارو برقی خانگی برای سطوح سخت

بررسی جارو برقی خانگی برای سطوح سخت
بررسی جارو برقی خانگی برای سطوح سخت

پاک کننده کفپوش Floor EYE 81L2A Bissell Floor یک کفساب مقرون به صرفه هست برای آن هایی که دیگر نیاز به جارو برقی برای فرش ندارند که دارای یک موتور قوی هست و گرد و غبار را از روی فرش پاک می کند.

به بررسی چند مورد از ویژگی های این نوع دستگاه می پردازیم:

 • یک سر V شکل دارد که تکه های بزرگ را با مکش بسیار قوی که دارد به سمت مرکز خود هدایت می کند و گرد و غبار به راحتی از لبه ها برداشته می شود.
 • عالی برای لبه ها با مکش قوی
 • مناسب برای استفاده برای فرش های کوچک و بزرگ
 • طراحی سری گردشی برای جابجایی در اطراف موانع و فضای کوچک
 • فنجان قابل تمیز برای تمیز کردن آسان
 • سیم برق کافی برای فضاهای کوچک و متوسط
 • این دستگاه با وزن 10 کیلوگرم و ضمانت 2 ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

Bissell PowerEdge دارای علائم بالا برای مکش شدید است حتی موهای حیواناتا خانگی را نیز به سرعت پاک می کند و ما ان را بهترین گزینه برای تیمز کردن کاشی به شما پیشنهاد می دهیم. بزرگترین عیبی که دارد می توان به کوتاهی کابل برقش اشاره کرد و همچنین مخزن زباله اش که زود پر می شود و باید مکرر ان را خالی کرد. مقدار زیادی از موهای حیوانات خانگی می‌تواند در صورتی که به طور مرتب تمیز نشود ، باعث مسدود شدن راه مکش می‌شود .

بررسی پاک کننده Shark DuoClean قوی و فوق العاده سریع

بررسی پاک کننده Shark DuoClean قوی و فوق العاده سریع
بررسی پاک کننده Shark DuoClean قوی و فوق العاده سریع

دستگاه شارک DuoClean بیشتر شبیه جارو برقی هست که همین موضوع کمی فریبنده است، زیرا این یک پاک کننده معمولی نیست اما بیشتر شبیه پاک کننده دست نگه داری است که می تواند در حالت عمودی نیز مورد استفاده قرار بگیرد اما چیزی که خیلی موثر هست و برای شما عالی است این است که شما پاک کننده ای را در دسترس دارید که برای کفپوش خوب است و همچین بسیار سبک است و شما می توانید آن را تا سقف بلند کنید و مورد استفاده قرار دهید.(اگر واقعا نیاز دارید!)

ویژگی های برجسته پاک کننده HV382 DuoClean شانل موارد زیر می شود:

 • سوپر نور – زمانی که به صورت دستی تنظیم شود به 4.6 پوند می رسد
 • چند منظوره بوده و قابلیت تبدیل بین حالت عمودی و مد دستی را دارد و مناسب برای پلکان ها و فضاهایی با دسترسی سخت
 • با آخرین تکنولوژی DuoClean شارک که به راحتی از روی زمین سخت روی فرش آمده و ذرات ریز و درشت را پاک می کند
 • همچنین ابزارهایی برای تمیز کردن فضای داخلی خودرو مانند ابزار 5.5 “شکاف، قلم مو گرد و چند ابزار خانگی برای اثاثه و لوازم خانگی
 • در حالت عمودی به راحتی در اطراف و زیر مبلمان مانور می دهد
 • چراغ‌های LED بر روی نازل کف و دسته کفساب متصل شده اند تا شما بتوانید ببینید در کدام درجه قرار دارید
 • کابل برق 30 فوتی را ارئه می دهد.

چیزی که باعث شده این دستگاه در طبقه سخت قرار بگیرد این است که سیستم دو شیزه و قلم مویی از تکنولوژی DuoClean که جمع آوری کثیفی ها و گرد و غبار که از دسترس بقیه خارج است رو به راحتی انجام می دهد. این مخصول دارای ضمانت ویژه از طرف تولید کننده میباشد.

برای کفپوش کاشی باید ازتنظیمات قدرت پایین و ملایم استفاده کنید. و قیمت آن برای این دستگاه 225 دلار – 299 دلار است.

شما می توانید مطالب مربوط به قیمت سنگسابی را از این قسمت مطالعه فرمایید

دستگاه بخارشوی Powerfresh ۱۹۴۰ Bissell

دستگاه بخارشوی Powerfresh ۱۹۴۰ Bissell
دستگاه بخارشوی Powerfresh ۱۹۴۰ Bissell

اگر شما مشکل کثیفی های معمولی ، گرد و غبار و برداشتن موی حیوانات را از کف زمین حل کرده اید و میخواهید یک ابزار برای رفع کثیفی های سطوح سخت داشته باشید این دستگاه کفسابی یا بخار شوی بهترین گزینه برای شما است. استفاده از بخار در تمیز کردن باعث می شود زمین و آلودگی خیس و نرم بشوند و فرایند پاکسازی را راحت تر کنند.

ویژگی‌های عالی the Bissell ۱۹۴۰ شامل موارد زیر است :

 • توانایی کشتن ۹۹ درصد باکتری‌ها و ویروس‌ها بدون استفاده از پاک‌کننده‌های شیمیایی
 • ایده آل برای خرد و نرم کردن کثیفی ها و نابود کردن آن ها
 • فرایند تمیز کردن را در مقایسه با مایع بخار استاندارد افزایش می دهد
 • قابل تنظیم بخار با درجه های پایین و متوسط و بالا
 • شامل محفظه کوچک از عطر رایحه شیرین رز که در هنگام شستشو و خارج شدن بخار در هوا پخش می شود
 • مخزن ی در بالای دسته برای پر کردن راحت آب قرار گرفته‌است .

Bissell سازنده این دستگاه توصیه می کند از آب مقطر استفاده کنیم تا از رسوب رسوبات جلوگیری شود و به جز آب از تمیز کننده های شیمیایی استفاده نکنید. طول قابل برق آن حدود 7 متر است بنابراین لازم است که در هنگام تمیزکاری پریز برق خود را تغیر دهید. استفاده از بخار با درجه زیاد ممکن است باعث آسیب به کاشی ها و کفپوش شما شود. همچنین باید توجه داشت باشید که بعد از شستشو آب باقیمانده در لابه لای کاشی های را خشک کنید.

بررسی جارو برقی SpinScrub هوور

بررسی جارو برقی SpinScrub هوور
بررسی جارو برقی SpinScrub هوور

Vacuum FloorMate Vacuum یکی دیگر از بهترین ابزار ها برای تمیز کردن کاشی و دیگر دسته های سخت است، آن را واکس شستشو و بسیار خشک می کند جذابیت آن هزینه پایین آن است اما باید به یاد داشته باشید که معمولا شما آنچه را که برای جارو برقی پرداخت می کنید دریافت می کنید نه بیشتر ولی می توان گفت FH40010B یک ارباب است.

ویژگی های آن عبارت اند از:

 • جارو ، شستشو و خشک کردن کاشی و دیگر دسته های سخت
 • دارای کیسه پاکت برای جارو برقی
 • اسکرابرهای ملایم و چرخش به سمت راست و چپ برای نرم کردن باقی مانده مواد غذایی و گردو غبار و پاک کردن آن ها
 • کابل برق 8 متری به اندازه کافی بلند است که قفط در یک اتاق به برق متصل شود  
 • نازل و برس که می تواند برای تمیز کردن آسان برداشته شود
 • مخزن های جدا از هم آب تمیز و کثیف، بنابراین آب تمیز به کف پوش اعمال می شود
 • برخی از بسته بندی ها شامل دستمال مرطوب و مواد شوینده برای کف زمین سخت

عملکرد های پاک کردن ،  شستشو و خشک کردن باید به صورت جداگانه انجام شود. در صورتیکه این دستگاه موجب صرفه جویی در مصرف ابزارهای متعدد می شود، زمان تمیز کردن آن به طور قابل توجهی کاهش نخواهد یافت. یک احتمال منفی دیگر این است که درصد کمی از این واحدها به علت واشرهای معیوب نشت می کنند.

بد نیست گاهی از مواد تمیز کننده نیز در این دستگاه استفاده شود ولی مطمئن شوید که برای کف پوش شما طراحی شده باشد همچین استفاده از آب مقطر برای داشتن عمر طولانی این دستگاه لازم است.

ارائه خدمات سنگسابی و کفسابی در تهران ، کرج و شهرستان های اطراف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.